Biblioteka Narodowa na 22. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie - Aktualności - Biblioteka Narodowa

AKTUALNOŚCI

Biblioteka Narodowa na 22. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie

Data publikacji:
Powiększ obraz:

W dniach 25-28 października 2018 roku odbywać się będą w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków 22. Międzynarodowe Targi Książki.

Z ofertą Wydawnictwa Biblioteki Narodowej zapoznać się będzie można na stoisku nr D 39.

Zapraszamy na debatę „OMNIS – nowa jakość e-usług publicznych” z udziałem Dominika Cieszkowskiego, zastępcy dyrektora Biblioteki Narodowej. Wydarzenie odbędzie się 25 października w ramach w ramach Małopolskiego Forum Bibliotek - Sala Lwów B.

Dzień wcześniej, 24 października na Małopolskim Forum Bibliotek, dr Tomasz Makowski, dyrektor Biblioteki Narodowej wygłosił referat „Budowanie ogólnokrajowej sieci bibliotecznej”.

Zachęcamy także do wzięcia udziału w seminarium „Rozpoznawalność a sprzedaż, czyli dlaczego rynek potrzebuje spójnej kategoryzacji”, które odbędzie się w piątek 26 października, godz. 12.00 - 12.50, Sala Lwów A.

O tym, jak wydawcom, dystrybutorom i księgarzom ułatwić pracę oraz jak w praktyce stosować Themę i sprawiać, by była coraz lepsza opowiedzą Dorota Cymer i Katarzyna Nakonieczna z Biblioteki Narodowej. Tomek Meka z Elibri przedstawi zalety rynkowe spójnej kategoryzacji – czyli powie o tym, jak sprawić, by książka dotarła do potencjalnych odbiorców. W panelu dyskusyjnym wezmą także udział zaproszeni wydawcy i dystrybutorzy.

Przedstawicielki Biura ISBN będą także dostępne w czwartek i piątek na stoisku Biblioteki Narodowej.

Godziny otwarcia Targów dla zwiedzających:

  • 25 października (czwartek) – 10:00-17:00
  • 26 października (piątek) – 10:00-19:00
  • 27 października (sobota) – 10.00-19.00
  • 28 października (niedziela) – 10:00-17:00