Biblioteka Narodowa używa na swojej stronie plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. [zamknij]

Biblioteka Narodowa

Katalogi BN
  1. Ogłoszenia

Ogłoszenia

Biblioteka Narodowa otwarta przez całe wakacje!

Dodano: 23.06.2017 14:15

Uprzejmie informujemy, że Biblioteka Narodowa otwarta jest dla czytelników przez całe wakacje w normalnym wymiarze godzin. Serdecznie zapraszamy!

W okresie 3 lipca-25 sierpnia zamówienia zbiorów będą realizowane w godzinach 8.30-15.00.


Zmiana: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w ramach projektu „Patrimonium"

Dodano: 14.06.2017 10:50

Zamawiający informuje o wprowadzeniu zmian w OGŁOSZENIU O DIALOGU TECHNICZNYM z dnia 2017-06-08 dot. postępowania w ramach Projektu „Patrimonium – digitalizacja i udostępnienie polskiego dziedzictwa narodowego ze zbiorów Biblioteki Narodowej oraz Biblioteki Jagiellońskiej” .

Ulegają zmianie: termin składania zgłoszeń udziału w Dialogu technicznym i w związku z tym treść Ogłoszenia oraz treść Załącznika nr 2 do Ogłoszenia: Zgłoszenie do udziału w Dialogu Technicznym.

Szczegóły znajdują się w załączonych dokumentach.


Zapytanie ofertowe: materiały promocyjno informacyjne dla projektu „Patrimonium"

Dodano: 12.06.2017 07:57

Wykonanie i dostawa materiałów promocyjno-informacyjnych w związku z realizacją projektu „Patrimonium – digitalizacja i udostępnienie polskiego dziedzictwa narodowego ze zbiorów Biblioteki Narodowej oraz Biblioteki Jagiellońskiej”

Informujemy, że w Bazie Konkurencyjności pod linkiem: https://bazakonkurencyjnosci.gov.pl/publication/view/1038529  ukazało się zapytanie ofertowe dotyczące wykonania i dostawy materiałów promocyjno-informacyjnych,  w związku z realizacją projektu „Patrimonium – digitalizacja i udostępnienie polskiego dziedzictwa narodowego ze zbiorów Biblioteki Narodowej oraz Biblioteki Jagiellońskiej”, współfinansowanego w ramach poddziałania 2.3.2 „Cyfrowe udostępnienie zasobów kultury” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na podstawie Umowy o dofinansowanie nr POPC.02.03.02-00-0017/16-00 i budżetu państwa.

Projekt „Patrimonium – digitalizacja i udostępnienie polskiego dziedzictwa narodowego ze zbiorów Biblioteki Narodowej oraz Biblioteki Jagiellońskiej” realizowany jest dzięki dofinansowaniu z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.


Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w ramach projektu „Patrimonium"

Dodano: 08.06.2017 11:38

UWAGA: Nastapiły zmiany. Szczegóły

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w formie dialogu technicznego w ramach projektu „Patrimonium – digitalizacja i udostępnienie polskiego dziedzictwa narodowego ze zbiorów Biblioteki Narodowej oraz Biblioteki Jagiellońskiej”

W związku z prowadzonym projektem „Patrimonium – digitalizacja i udostępnienie polskiego dziedzictwa narodowego ze zbiorów Biblioteki Narodowej oraz Biblioteki Jagiellońskiej” (umowa o dofinansowanie nr POPC.02.03.02-00-0017/16-00) ogłaszamy prowadzenie dialogu technicznego związanego z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Usługa łącza dedykowanego między Biblioteką Narodową w Warszawie a Biblioteką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie”. Szczegóły znajdują się w załączonych dokumentach.


Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w formie dialogu technicznego w ramach projektu „e-usługa Omnis”

Dodano: 14.03.2017 13:43

W związku z prowadzonym projektem „e-usługa Omnis” (umowa o dofinansowanie nr POPC.02.01.00-00-0043/16-00) ogłaszamy prowadzenie dialogu technicznego związanego z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego na: „Wdrożenie koncentratora metadanych - Zakup koncentratora wraz z licencjami” oraz dialogu technicznego związanego z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego na: „Zakup i implementację systemu zintegrowanego zarządzania zasobami dla polskich bibliotek”. Szczegóły znajdują się w załączonych dokumentach.


Kontakt
e-mail: kontakt@bn.org.pl
tel.: (22) 608 29 99
Warszawa, al. Niepodległości 213
więcej informacji o kontakcie...
Mapa witryny