Biblioteka Narodowa używa na swojej stronie plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. [zamknij]

Biblioteka Narodowa

Katalogi BN
  1. O Bibliotece Narodowej /
  2. Struktura /
  3. Zastępcy i Pełnomocnicy Dyrektora BN

Zastępcy i Pełnomocnicy Dyrektora BN

Z-ca dyrektora ds. naukowych

dr Monika Mitera
tel. (22) 608 22 65
fax (22) 608 29 72
e-mail: m.mitera@bn.org.pl

Z-ca dyrektora

Mikołaj Baliszewski
tel. (22) 608 22 23
fax (22) 608 22 24
e-mail: m.baliszewski@bn.org.pl

Z-ca dyrektora

Grażyna Spiechowicz-Kristensen
tel. (22) 608 22 56
fax (22) 608 29 71
e-mail: g.spiechowicz@bn.org.pl

Z-ca dyrektora

Katarzyna Ślaska
tel. (22) 608 22 65
fax (22) 608 29 72
e-mail: k.slaska@bn.org.pl

Główna księgowa

Beata Szczygieł
tel. (22) 608 22 12
fax (22) 608 28 08
e-mail: b.szczygiel@bn.org.pl

Pełnomocnik dyrektora ds. rozwoju

Dominik Cieszkowski
tel. (22) 608 22 56
fax (22) 825 52 51
e-mail: d.cieszkowski@bn.org.pl

Pełnomocnik dyrektora ds. zakupów i darów materiałów bibliotecznych

Anna Kowalska
tel. (22) 608 2730
e-mail: a.kowalska@bn.org.pl

Pełnomocnik dyrektora ds. Narodowego Zasobu Bibliotecznego

Ewa Potrzebnicka
tel. (22) 608 22 23
fax (22) 608 22 24
e-mail: e.potrzebnicka@bn.org.pl

Pełnomocnik dyrektora ds. ochrony informacji niejawnych

Maria Remisz
tel. 22 608 29 75
e-mail: m.remisz@bn.org.pl

Pełnomocnik dyrektora ds. współpracy z bibliotekami publicznymi

Elżbieta Stefańczyk
tel. (22) 608 24 51
fax (22) 608 29 72
e-mail: e.stefanczyk@bn.org.pl

Pełnomocnik dyrektora ds. bezpieczeństwa

Marcin Wojtaś
tel. (22) 608 22 26
e-mail: m.wojtas@bn.org.pl

Pełnomocnik dyrektora ds. katalogowania

Zofia Żurawińska
tel. (22) 608 29 21
e-mail:  z.zurawinska@bn.org.pl

Kontakt
e-mail: kontakt@bn.org.pl
tel.: (22) 608 29 99
Warszawa, al. Niepodległości 213
więcej informacji o kontakcie...
Mapa witryny