Biblioteka Narodowa używa na swojej stronie plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. [zamknij]

Biblioteka Narodowa

Katalogi BN
  1. Archiwum ogłoszeń
  2. - Weekendowy remont al. Niepodległości. Utrudnienia w dojeździe do BN

Archiwum ogłoszeń

Weekendowy remont al. Niepodległości. Utrudnienia w dojeździe do BN

Dodano: 17.10.2017 16:06

Uprzejmie informujemy, że od piątku 20 października od godz. 22.00 do poniedziałku 23 października do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie zachodnia jezdnia al. Niepodległości na odcinku od ul. Wawelskiej do ul. Rakowieckiej. W tym okresie dojazd samochodów do Biblioteki Narodowej będzie niemożliwy.

Zamknięta będzie jezdnia prowadząca w kierunku Ursynowa (ruch na jezdni w kierunku centrum będzie odbywał się normalnie). Objazdy zostaną poprowadzone ulicami: Wawelska – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca; Wawelska – Waryńskiego – Puławska – Rakowiecka lub Madalińskiego. Połączenia z al. Niepodległości nie będzą miały ulice: Leszowa i Bruna. Nie będzie także wjazdu z al. Niepodległości na parking przed Biblioteką Narodową.

Zamknięta będzie również zachodnia strona skrzyżowania z ul. Stefana Batorego – nie będzie możliwości przejechania przez skrzyżowanie w ciągu ul. Stefana Batorego. Jadący od strony ul. św. A. Boboli będą mogli dojechać do skrzyżowania i zawrócić przez tymczasową zawrotkę. Natomiast jadący od strony ul. Waryńskiego będą musieli skręcić w prawo w kierunku ul. Wawelskiej. Objazd zamkniętego przejazdu na skrzyżowaniu zostanie poprowadzony ul. Rakowiecką. W ciągu dnia utrzymane będzie przejście dla pieszych.

Powrót do archiwum ogłoszeń

Kontakt
e-mail: kontakt@bn.org.pl
tel.: (22) 608 29 99
Warszawa, al. Niepodległości 213
więcej informacji o kontakcie...
Mapa witryny