Biblioteka Narodowa używa na swojej stronie plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. [zamknij]

Biblioteka Narodowa

Katalogi BN
  1. Archiwum ogłoszeń

Archiwum ogłoszeń

Uwaga - w Archiwum ogłoszeń przechowujemy informacje, które straciły już aktualność. Udostępniamy je wyłącznie w celach archiwalnych.

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w ramach projektu „Patrimonium"

Dodano: 08.06.2017 11:38

UWAGA: Nastapiły zmiany. Szczegóły

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w formie dialogu technicznego w ramach projektu „Patrimonium – digitalizacja i udostępnienie polskiego dziedzictwa narodowego ze zbiorów Biblioteki Narodowej oraz Biblioteki Jagiellońskiej”

W związku z prowadzonym projektem „Patrimonium – digitalizacja i udostępnienie polskiego dziedzictwa narodowego ze zbiorów Biblioteki Narodowej oraz Biblioteki Jagiellońskiej” (umowa o dofinansowanie nr POPC.02.03.02-00-0017/16-00) ogłaszamy prowadzenie dialogu technicznego związanego z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Usługa łącza dedykowanego między Biblioteką Narodową w Warszawie a Biblioteką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie”. Szczegóły znajdują się w załączonych dokumentach.


Zapytanie ofertowe: materiały promocyjno informacyjne dla projektu „Patrimonium"

Dodano: 12.06.2017 07:57

Wykonanie i dostawa materiałów promocyjno-informacyjnych w związku z realizacją projektu „Patrimonium – digitalizacja i udostępnienie polskiego dziedzictwa narodowego ze zbiorów Biblioteki Narodowej oraz Biblioteki Jagiellońskiej”

Informujemy, że w Bazie Konkurencyjności pod linkiem: https://bazakonkurencyjnosci.gov.pl/publication/view/1038529  ukazało się zapytanie ofertowe dotyczące wykonania i dostawy materiałów promocyjno-informacyjnych,  w związku z realizacją projektu „Patrimonium – digitalizacja i udostępnienie polskiego dziedzictwa narodowego ze zbiorów Biblioteki Narodowej oraz Biblioteki Jagiellońskiej”, współfinansowanego w ramach poddziałania 2.3.2 „Cyfrowe udostępnienie zasobów kultury” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na podstawie Umowy o dofinansowanie nr POPC.02.03.02-00-0017/16-00 i budżetu państwa.

Projekt „Patrimonium – digitalizacja i udostępnienie polskiego dziedzictwa narodowego ze zbiorów Biblioteki Narodowej oraz Biblioteki Jagiellońskiej” realizowany jest dzięki dofinansowaniu z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.


Czytelnia Rękopisów i Starodruków w czwartek 6 lipca nieczynna

Dodano: 03.07.2017 11:46

Uprzejmie informujemy, że ze względu na wymogi organizacji wizyty Prezydenta USA w czwartek 6 lipca Czytelnia Rękopisów i Starodruków w Pałacu Rzeczypospolitej będzie nieczynna.

W piątek 7 lipca Czytelnia będzie czynna, jednak z przyczyn niezależnych od BN nie będzie w niej działał Internet.

Za utrudnienia przepraszamy.


Aktualny adres IP serwera protokołu Z39.50

Dodano: 17.04.2013 13:58

W związku z uruchomieniem systemu bibliotecznego Sierra zmieniony został adres IP serwera z IP 193.59.172.100 na IP 91.238.85.9.
Obecnie możliwe jest tylko korzystanie z nowego adresu, stary adres IP został już ostatecznie wyłączony.

 


Aktualizacja oprogramowania Katalogu BN

Dodano: 27.06.2017 15:36

Uprzejmie informujemy, że w środę 28 czerwca zostanie przeprowadzona aktualizacja oprogramowania systemu Katalogu BN. Z tego powodu od godz. 20.30 przez około godzinę wszystkie serwisy katalogowe Biblioteki będą niedostępne dla użytkowników. Za utrudnienia przepraszamy.


Kontakt
e-mail: kontakt@bn.org.pl
tel.: (22) 608 29 99
Warszawa, al. Niepodległości 213
więcej informacji o kontakcie...
Mapa witryny