Biblioteka Narodowa używa na swojej stronie plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. [zamknij]

Biblioteka Narodowa

Katalogi BN
  1. Archiwum ogłoszeń

Archiwum ogłoszeń

Uwaga - w Archiwum ogłoszeń przechowujemy informacje, które straciły już aktualność. Udostępniamy je wyłącznie w celach archiwalnych.

2 maja Biblioteka Narodowa pracuje jak w każdą sobotę

Dodano: 29.04.2015 10:36

Uprzejmie informujemy, że w sobotę 2 maja Biblioteka Narodowa jest otwarta dla czytelników według normalnego harmonogramu - w godz. 8:30-20:30.


Informacja o wyborze oferty na usługi o charakterze badawczo-rozwojowym w ramach projektu Merkuriusz

Dodano: 09.04.2015 10:11

Biblioteka Narodowa informuje, że w postępowaniu dotyczącym wyboru oferty na usługi o charakterze badawczo-rozwojowym w ramach realizowanego przez Bibliotekę Narodową projektu Zintegrowana Platforma Polskich Czasopism Naukowych Merkuriusz najkorzystniejszą ofertę, z najniższą ceną za wykonanie przedmiotu zamówienia, złożyła firma:

Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o.
ul. Kasprzaka 3, 85-321 Bydgoszcz.

Projekt Zintegrowana Platforma Polskich Czasopism Naukowych Merkuriusz jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.


Zapytanie ofertowe na dostawę środków czystości

Dodano: 13.04.2015 13:35

Oddział Administracyjno-Gospodarczy Biblioteki Narodowej informuje, że w wyznaczonym terminie składania ofert dotyczących zapytania na dostawę środków czystości do Biblioteki Narodowej w Warszawie, tj. do 13 kwietnia 2015 r. do godziny 12.00 wpłynęło 7 ofert.
Dziękujemy Państwu za zainteresowanie i przesłanie ofert.


Konkurs na partnerów w projekcie „e-Usługa OMNIS”

Dodano: 27.03.2015 14:48

Biblioteka Narodowa zaprasza do składania zgłoszeń do udziału w otwartym konkursie na partnerów w projekcie „e-Usługa OMNIS”.

Pobierz treść ogłoszenia

Sprostowanie

Niniejszym informujemy, że w powyższym ogłoszeniu znalazła się omyłka pisarska. W związku z tym wprowadza się następującą korektę w treści ogłoszenia w rozdziale 4. Wymagania:

było

„Część B
O udział w postępowaniu może ubiegać się kandydat o formie prawnej określonej w punkcie 3 niniejszego ogłoszenia, który spełnia łącznie następujące wymagania:”

jest

„Część B
O udział w postępowaniu może ubiegać się kandydat o formie prawnej określonej w punkcie 2 niniejszego ogłoszenia, który spełnia łącznie następujące wymagania:”


Zapytanie ofertowe na dostawę środków czystości - przedłużony termin

Dodano: 26.03.2015 14:44

Biblioteka Narodowa informuje, że przedłuża termin składania ofert na dostawę środków czystości do 13 kwietnia br. do godziny 12.00

Pobierz odpowiedzi na pytania dotyczące zapytania ofertowego na dostawę środków czystości do BN z dnia 2 kwietnia


Kontakt
e-mail: kontakt@bn.org.pl
tel.: (22) 608 29 99
Warszawa, al. Niepodległości 213
więcej informacji o kontakcie...
Mapa witryny